Реклама на психологическом форуме:

Перейти к содержимому

Фотография

Як поводитись і шо робити після відмови!

• Авторизуйтесь для ответа в теме
В этой теме нет ответов

#1 Юрій

Юрій

Новичок

• Новички
  • Pip
  • 1 сообщений

Отправлено 27 July 2017 - 12:28

Доброго часу дня, всім смачного і гарного дня!

Троха пред історії. Хочу зразу сказати я не вмію робити перший крок на зустріч дівчині в плані признання в симпатії і т.д. Познайомився з дівчиною років 10 тому, звати її Аня проявляв симпатію, але ні чого більшого, по незрозумілих причинах, получилось так, шо я почав зустрічатись з її подругою Людою. Буває. Час йшов я з її подругою зустрічаюсь, а вона одружилась, народила прекрасну дочку. З її подругою все було супер виховували тоже дочку, дочка не моя, від першого чоловіка. Ну в якись не зрозумілий мені момент після 4 років зустрічання наші стосунки зайшли в тупік. Почались сварки крики ревнивість і розставання. Сказати чесно для мене цей удар був болючий, довго я відходив від розпачу. і навіть дойшло до того шо я почав зловживати алкоголем. В певний період свого життя я взяв себе в руки, перестав пити повністю відмовився від алкоголю навіть пиво для мене це був алкоголь, ну це так триває вже 5 років, не пю.... За цей період було 2 чи 3 зустрічання але це більш можна було назвати показухою... певний час я не зустрічався ні з ким не хотілось просто галочки. 
Ну і тепер саме головне чому звертаюсь до Вас. В досить не сподіваний момент Аня, написала мені в фейсбук, нічого особливого "привіт як справи", стандартні питання які в фейсбуці задєш всім друзям і не друзям.. Переписувались досить короткий час близько тижня. Я знав, шо як три роки вона в розводі, потім був ще один ухажор але не зрослось, а на даний момент вона одна виховує дочку. Як я наважився запропонувати їй піти на день народження моєї знайомої сам не зрозумів, але погодилась, я ще попросив дочку взяти. На дні народженні не приставав і нічого не робив для того щоб її злякало, справлялось в моїй компанії, а тут я як риба в воді, я сам то з хорошим почуттям гумору і вся компанія така, сиділи святкували прікалувались, я старався проявляти більше увагу її дочці (в кінці свята мене назвали татом року, бо біля дочки там ще було 4 дітей не з нашої компанії, то я зі всіма був дітьми, як за няньку). Свято наближалось до культурного завершеня. Починався дощ Аня попросила відвести додому. Посадив в авто, навіть відкривав двері для неї, хоч ніколи я цього не робив інишим. Відвіз додому провів до підїзду попрощались, вернувся в компанію... свято звісно не закінчилось а перенеслось з бази відпочинку в нічний клуб але то вже інша історія. На протязі трьох днів після дня народження спілкування з Аньою я незнаю, як я наважився але все виклав, як на лодоні шо люблю її і так далі... відповідь не заставила очікування - вибач але я не хочу ніяких стосунків, ну коротко сказала ні. Історія не закінчилась, переписку ми не припинили і вона пише першою і я з радістю відписую, але не знаю шо робити? чи варто взагалі шось продовжувати переписку якшо не хоче зустрічатись то здається не продовжується спілкування особливо коли ти знаєш шо тебе люблять а ти ні. Чи то якась ігра? Якшо хтось може мені помогти хорошими порадами шо мені робити далі після слова "НІ", але переписка не зупинилась і не змінилась...Буду дуже вдячний...

• 0