Реклама на психологическом форуме:

Перейти к содержимому

Фотография

На Краю Життя,,,

• Авторизуйтесь для ответа в теме
В этой теме нет ответов

#1 kosmos

kosmos

Новичок

• Новички
  • Pip
  • 1 сообщений

Отправлено 06 January 2016 - 18:51

мене звати Василь! я відчиваю себе ,,,,незнаю як сказати -просто нехочиться житти! незнаю з чого почати навіть....

я розкажу вам те що у мене в душі!мені 33 в житті багато терпів але тепер неможливоо!

Рік тому я прийшов працювати на роботу в супермаркет мені запропонували посаду керуючого я погодився на той час я мав сіммю, дружину правда яку я так і ніколи не зміг полюбити тому що женився на злість своій колишній з якою ми довго зустрічались і розійшлись,у нас є з дружиною  донечка яку я дужжже люблю,обожнюю і заради якоі я цілих 6 років жив тим сімейним життям

прийшовши на роботу я зустрівся тут з людиною яка в підсумку довела мене до теперешнього стану. З перших днів коли ми почали працювати у мене в душі щось перевернулось і мене нестерпно тягнуло  до неії ,у неі на роботі в той час були проблеми .керівництво хотіло звілььнити її ,але незнаю як мені чомусь це ніколи недавало спокою і я вирішив в її проблемах розібратись і  вияснилось що багато просто на неі звалювали навіть те що вона і не була винна,я почав іі захищатти тому що я людина по сутті справедлива і всештаки я  її поміг розрулити ті проблеми,ми почали зближуватись по роботі на той час вона теж була одруженна і мала дитину,але в сіімї у неї був теж безпорядок,чоловік її просто неуважав(це я сам бачив на своі очі в неі дома та навіть дозволяв собі на роботі)  З часом ми почали зближуватись,ми почали ходити  разом після роботи ,були і зустрічі всім нашим колективом в кафе і там між нами щось сталося де в один момент ми страшно потянулись один до одного,ящо чесно сказати це не були стосунки між керуючим та підлеглою це було щось більше,більше тому що я бачив в іі очах ту іскорку за яку вона хапалась їй ніколи напротязі року непотрібно було ні мої гроші ні щось інше тільки щоб я був рядом,вона уже була в процесі розводу з своім чоловіком,я її підтримував допомагав морально та іншим чим зміг,і вона була зі мною щира. На той момент я уже теж задумлювався про розвід але не міг так зразу це зробити щоб не  травмувати донечку,я хотів це поступово наблизити,вона цього не зрозуміла і просто у нас почали розлажуватись стосунки але всерівно ми були разом майже 10 місяців з яких 5 слухав про те що вона не хочить бути другою у моему житті,але вона нечула що  говорив почекай трішки і буде все гаразд.Ми знею почали сваритись через це -вона почала шукати собі інших навідь доходило до того що переспала з іншими в чому мені чесно і призналась але я не маю права злитись на неі тому що сам розумію що ми разом у повному мірі не були хоть і в душі боліло за це але я це в душі простив, вона взагалі закрилась в душі дуже сильно на цілих два місяця навіть мене не допускала до себе,  в той час я неміг зрозуміти що знею відбуваеться і почав просто триматися рядом ненаближаючись до неі.Я почав багато робити щоб владнати все мирно у колишній сімї і пішов з неі ,тепер я можна сказати став вільним ,у нас по новому все почалось але в душі я відчував що щось не так,вона і була зі ною і водночас небула вся в собі,корпоратів разом новий рік теж разом  але я почав відчувати щось не те  небуло того що колись було тієєї щирості,ця вся ситуація мене почала непокоїти і я почав запитувати в чому річ? я відкрився ій всією душею хотілось дати те що вона раніше немала,робив все можливе і не можливе але нічого не получалося і одного разу я сказав ій ящо ти до мене нічого не відчуваєш краще відпусти не тримай мене на витягнутій руці на дистанціі,,почались у нас непорозумііня які врешті привели що вона сказала що вона не може бути зімною так як ій зараз добре бути одній і вона покидає мене тому що іі рве на пригоди вона себе почувае вільно і  чесно призналась що боіться завдвти мені болююю....

Отак я опинився з тим що маю ,відчуваю себе так бууто об мене витерли ноги затоптали моі почуття як непотріб

Але кохаюя її до нестями де в кожну хвилинку мене тягне до неі  думаю про неі хочу до неіі -вона лиш мене відштовхує ,,,відштовхує,,,я незнаю як  іі забути ,незнаю як це пережити,боляче  рве мене на куски ,,,,я почав боятися бо почав думати і про шнурок.....це мене убиває повністю -просто нехочу житти !!

• 0